PODMÍNKY PRODEJE

 • Králíčci od nás odcházejí nejdříve po 7. týdnu svého života.
 • VP rodičů zasílám elektronicky na vyžádání
 • pohlaví není určeno na 100%
 • nemohu garantovat konkrétní váhu ani ukázkově spadlá ouška
 • prosím uvědomte si předem, že zakrslý beránek může mít v dospělosti až 2 200g!!
 • Nabízíme Vám možnost si miminka dopředu rezervovat. Závazná rezervace znamená uhrazení 50% z plné ceny zvířátka. Záloha je nevratná! Pokud zájemce zruší rezervaci, nebo opakovaně odkládá smluvený termín odběru – záloha propadá. Pokud je rezervace složená, tak ji nelze převést na jiného králíčka. Králíček je pokládaný za rezervovaného v momentě, kdy se na účet připíše částka jeho rezervace. Předběžně králíčka rezervujeme na 2 pracovní dny, pokud nám do té doby nepřijde platba na účet, předběžná rezervace se ruší a králíček je nabízen dalším zájemcům. V případě úhynu králíčka, jeho náhlého onemocnění nebo jiné komplikaci z naší strany bude záloha samozřejmě navrácena.
 • prodej králíčka projednáváme pouze s plnoletou osobou
 • vyhrazujeme si právo výběru nového majitele králíčka – pokud se nám zájemce z nějakého důvodu nepozdává nebo je s ním pro nás komplikovaná komunikace, můžeme odmítnout prodej králíčka této osobě. Můžeme upřednostnit zájemce, kterému nezáleží na pohlaví a chce si králíčka rezervovat ihned.
 • Číslo účtu na které zaslat rezervaci: 000000-2200233043/0800
 • FOCENÍ KRÁLÍČKŮ: zpravidla první focení králíčka probíhá cca 7 dní po jeho narození a je řešeno formou skupinové fotky vrhu. Králíčky jednotlivě rozfocuji +/- v 17ti dnech stáří, kdy už pěkně koukají, známe barvy očiček a když máme štěstí, tak i pohlaví. Poté králíčky většinou fotím co 14 dní.
 • Nezapomeňte svého králíčka po 10. týdnu jeho života naočkovat proti myxomatóze a králičímu moru!

 

PODMÍNKY ODBĚRU S OHLEDEM NA COVID-19

 • momentálně přes přepravce zvířátek králíčky nezasíláme
 • odběr vašeho králíčka proběhne mimo náš domov, v předem stanovený den a čas, na kterém se domluvíme ještě před rezervací králíčka.  Setkáme se v Bojkovicích na parkovišti u vlakového nádraží (nádraží se nachází vedle veteriny paní doktorky Zochrové, ihned při vjezdu do Bojkovic od Uh. Brodu)
 • při předání prosím pouze jedna osoba (která bude mít při převzetí roušku)
 • předání bude rychlé, bez delší komunikace (můžeme se telefonicky zkontaktovat ještě před převzetím králíčka)

 

ODBĚR U NÁS DOMA – DO ODVOLÁNÍ Z DŮVODU VÝSKYTU COVID-19 ZRUŠENO: Na každý vrh bude minimálně 3 týdny před odběrem stanovený datum odběru (tzn. zájemce o králíčka o tomto dni bude vědět v dostatečném předstihu).  Pokud by z nějakého důvodu zájemce v tento den nemohl, je srozuměn s tím, že předání králíčka se bude konat v jiný den, na kterém se oba shodneme, ale nebude to již u nás doma, nýbrž na domluveném místě. Bohužel – jak se ukázalo – velké procento nových majitelů si myslí, že když si pro králíčka přijede k nám domů, jsme k dispozici třeba i 5 dní v týdnu a v jakýkoli čas. Často se mi tak stávalo, že byl velký problém, aby se domluvily alespoň dva odběry na jeden den a že návštěvy dorazily i s 5ti hodinovým zpozděním.  Prosím uvědomte si, že i chovatelé mají rodiny a mají třeba  dokonce i svůj program.  Není výjimka, že hodně chovatelů už své chovy ukazovat nechce a toto je jeden z důvodů. Je to jen má dobrá vůle, že obětuji soukromí a pozvu nové majitele k sobě domů. Nechci zrušit odběry u nás doma úplně, protože na druhou stranu k nám jezdí spousta slušných a úžasných nových majitelů, kteří jsou schopni přijet dokonce až z Prahy, Ostravy a nebo Olomouce a váží si pozvání a možnosti vidět náš chov. Já jsem zase na druhou stranu ráda, že jim mohu umožnit vidět, kde jejich nový člen rodiny vyrostl.

Prosím tedy: jezděte dochvilně, nerušte domluvený termín, a neberte s sebou nemocné děti! Děkuji za pochopení

ODBĚR NA SMLUVENÉM MÍSTĚ: Pokud si z nějakého důvodu nemůžete přijet v daný termín pro králíčka k nám domů, je možné se domluvit na převzetí ve městech: Bojkovice, Luhačovice, Uherské Hradiště

KRÁLÍČKY PŘES PŘEPRAVCE ZVÍŘÁTEK NEZASÍLÁME.